Fotógaléria 2019/2020

A Komenský Egyetem tanára foglalkozást vezetett Varga Veronika és Pataki Henrietta matematika-informatika szakos kollégáinknak a robotok szerkesztéséről és programozásáról

Január 16-án negyedikeseink mesét olvastak az ovisoknak

A gútai gyermekotthonban átadtuk a Jónak lenni jó akciónk keretében összegyűjtött kisruhákat

Kis focistáink - nagy reményeink 

Szorgos kezek a konyhában

A karácsonyi szünet előtti utolsó tanítási napunk - december 20.

Ünnepi karácsonyi műsorunk december 19-én délután öt órakor a kultúrházban

Gál Tamás és Kiss Szilvia Jóka ördöge c. előadása december 19-én a kultúrházban

Farkas atya szőgyéni plébános az extrémizmusról tartott előadást december 9-én

December 6-án iskolánkba is ellátogatott a Mikulás és megajándékozott minden jó gyereket

A nyugdíjasnapon, december 4-én köszöntöttük a szépkorúakat

Anyanyelv hete decemberben -  Mesemondó verseny Zsigárdon és a Versmondó Fesztivál Galántán

Járási anyanyelvi vetélkedőn Vágsellyén 

Járási sakkverseny Sellyén, Varga Bálint - 1.hely,  Baranyai Bendegúz - 2.hely

Járási sakkverseny Zsigárdon. Tanulóink a 2.helyen végeztek.

A hagyományos szülői bált november 23-án a kilencedikesek nyitótáncával indítottuk.

Komenský a my rajzverseny 1.helyezettje Árvai Sarah


Október 29-én tököt faragtak kicsik és nagyok egyaránt

Kispályás focicsapatunk részt vett a járási magyar alapiskolák között rendezett I. Pázmány Kupán Vágsellyén. A csapat a 4.helyen végzett  

Október 18-án alsó tagozatos tanulóink a galántai közlekedési pályán ismerkedtek a helyes közlekedés szabályaival

Október 15 - 16-án Nagymegyeren valósult meg a Szlovákiai Magyar Iskolaigazgatók Országos Konferenciája

Október 12-13-án Doroszlón a Hagyományos Szüretbálon vendégszerepeltek néptáncosaink

Október 9-én átadtuk az új magyar óvodát

Október 7-én emlékeztünk az aradi vértanúkra az alapiskolában 13:00 órakor , a katolikus templomban 17:30 órakor

Járási atlétikai bajnokság - 2019. 09. 25. Sellye - Vecse

Bozsek Brigitta - arany: 60 m-es síkfutás, Néma József - 2 arany: távolugrás, krikettlabda dobás, fiúk csapata: Szalay Zoltán, Jánošík Zsolt, Varga Bálint, Néma József - 2.helyezés

Úszótanfolyam -  2019. 09. 3 - 6. Nagymegyer

Ünnepélyes tanévnyitó - 2019.09.02.